Зменшена ціна! Алиас Семейный дорожный, рус (Alias Family travel, компактная версия) Збільшити для перегляду

Аліас Сімейний дорожній, рос (Alias Family travel, компактна версія)

10737

Новий товар

Скажи інакше! Нова версія, спеціально розроблена для сімейного відпочинку!

Детальніше

Ціна 199,20 UAH

-20%

249,00 UAH

Нова компактна версія настільної гри Family Alias ​​Travel - це відмінний привід взяти гру з собою куди завгодно і насолоджуватися спільним відпочинком як слід! Правила, як в Family Alias, але слова інші, а розмір - в самий раз для відпочинку.

Трохи більше про гру

Творці однієї з найпопулярніших в Росії настільних ігор для великих компаній, галасливих посиденьок і веселих загулялок звернули свої погляди, можливо, до самих азартних і творчих гравців - дітям.

Скажи інакше. Для всієї сім'ї. Компактна версія призначена для спільної гри дорослих і дітей числом від чотирьох і до безкінечності гравців: ніхто не обмежує вас в тому, щоб поставити світовий рекорд за кількістю учасників гри в Скажи інакше;)

Ми як і раніше відгадуємо слова, пояснення яких ведеться за допомогою інших слів. Тепер, правда, додалися спеціальні карти для дітей, слова на яких адаптовані за рівнем складності для маленьких дорослих від шести років. А щоб внести інтригу в ігровий процес, учасники не розбиваються на команди! У грі передбачений спеціальний дзига, який визначає, з ким із суперників гравець буде вести відгадування слів.

Автори, до всього іншого, вирішили змусити і дорослих грати, викладаючись на повну котушку: в комплекті є картки з міні-завданнями, які гравці повинні будуть виконувати, якщо їхня фішка виявиться на спеціальному символі ігрового поля. Тепер учасники будуть вити вовками, пояснювати слова з-під столу або навіть вимовляти їх голосами роботів. І все це на радість дітей, які звикли до того, що більшість дорослих серйозні і рідко посміхаються;)

У комплекті знайдуться оригінальні фішки для гравців, розроблені в новому дизайні компанії, а також ігрове поле зі спеціальним дзигою. Оформлення поля виконано досить нейтрально за кольором і приємно радує око, а пристойної кількості ігрових карток вистачить з лишком на багато місяців гри в Скажи Інакше. Для всієї сім'ї. компактна версія

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 4-11
 • Вік 7-18+
 • Мова Російська
 • Сеттинг Сучасний світ
 • База Базова гра

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Аліас Сімейний дорожній, рос (Alias Family travel, компактна версія)

Аліас Сімейний дорожній, рос (Alias Family travel, компактна версія)

Скажи інакше! Нова версія, спеціально розроблена для сімейного відпочинку!

Yes No
3 інших товарів в цій категорії: