Еліас Сімейний, укр (Alias Family. Алиас Семейный)

Новый товар

Ця гра призначена для всієї сім'ї - дорослих і дітей числом від чотирьох і до безкінечності гравців: ніхто не обмежує вас в тому, щоб поставити світовий рекорд за кількістю учасників гри в Еліас Сімейний;)

Подробнее

Цена 649,00 UAH

Настільна гра Еліас Сімейний (Alias Family. Алиас Семейный) - це нова версія, спеціально розроблена для сімейного відпочинку!

Короткий опис

Творці однією з найпопулярніших в Росії настільних ігор для великих компаній, галасливих посиденьок і веселих загулялок звернули свої погляди, можливо, до самих азартних і творчих гравців - дітей. Ця гра призначена для всієї сім'ї - дорослих і дітей числом від чотирьох і до безкінечності гравців: ніхто не обмежує вас в тому, щоб поставити світовий рекорд за кількістю учасників гри в Еліас Сімейний;)

alias_family_ua1

Ми як і раніше відгадуємо слова, пояснення яких ведеться за допомогою інших слів. Тепер, правда, додалися спеціальні карти для дітей, слова на яких адаптовані за рівнем складності для маленьких дорослих від шести років. А щоб внести інтригу в ігровий процес, учасників не розбивають на команди! У грі передбачений спеціальний дзига, що визначає, з ким із суперників гравець буде вести відгадування слів.

Автори, до всього іншого, вирішили змусити і дорослих грати, викладаючись на повну котушку: в комплекті є картки з міні-завданнями, які гравці повинні будуть виконувати, якщо їхня фішка виявиться на спеціальному символі ігрового поля. Тепер учасники будуть вити вовками, пояснювати слова з-під столу або навіть вимовляти їх голосами роботів. І все це на радість дітей, які звикли до того, що більшість дорослих серйозні і рідко посміхаються;)

В комплекті знайдуться оригінальні фішки для гравців, розроблені в новому дизайні компанії, а також ігрове поле зі спеціальним вуличками. Оформлення поля виконано досить нейтрально за кольором і приємно радує око, а великої кількості ігрових карток вистачить з лишком на багато місяців гри в Сімейний Еліас.

P.S. Настільна гра Еліас Сімейний відома під різними назвами, тому будьте впевнені, що Аліас Сімейний, Скажи Інакше: Сімейна версія, Алиас Семейный, Элиас Семейный, Скажи иначе: Семейная версия и Alias Family - це одна і та сама гра.

Якщо вам сподобалась гра Еліас Сімейний, то зверніть увагу і на гру Будиночок на Дереві та гру Дженга Party, з цими іграми ви так само зможете гратися всїєю родиною із радістю та отримати багато позитивних емоцій. Купити Еліас Сімейний українською або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ та вся Україна). Також ви можете подивитися відео та почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо за телефоном: +38 (066) 780 - 73 - 71.

  • Время партии 45-60
  • Количество игроков 3-7
  • Возраст 7-18+
  • Язык Украинский
  • Сеттинг Абстракция
  • База Базовая игра

Пока нет отзывов.

Написать отзыв
Еліас Сімейний, укр (Alias Family. Алиас Семейный)

Еліас Сімейний, укр (Alias Family. Алиас Семейный)

Ця гра призначена для всієї сім'ї - дорослих і дітей числом від чотирьох і до безкінечності гравців: ніхто не обмежує вас в тому, щоб поставити світовий рекорд за кількістю учасників гри в Еліас Сімейний;)

Комплектация:

- 1 игровое поле
- 1 рулетка
- 300 семейных карточек
- 180 карточек для взрослых
- 20 карточек с заданиями
- 8 фишек 
- 1 песочные часы
- Правила игры

В этой серии ещё 12 товаров: