Бестселер Настільна гра Еліас (Alias. Алиас. Скажи інакше) Збільшити для перегляду

Еліас, укр (Alias original. Алиас. Скажи інакше)

10031

Новий товар

Кажуть, все нове — це добре забуте старе, але в нашому випадку це не так. Ніхто і не думав забувати класичний Alias ​​і вдосконалений Alias ​​2, які вже далеко не перший рік розважають компанії друзів, згуртовують родини, знайомлять колег і примиряють дітей. 

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 649,00 UAH

Кажуть, все нове - це добре забуте старе, але в нашому випадку це не так. Ніхто і не думав забувати класичний Alias ​​і вдосконалений Alias ​​2, які вже далеко не перший рік розважають компанії друзів, згуртовують родини, знайомлять колег і примиряють дітей. І тепер ми горді, схвильовані і щиро раді представити вам мегаепічное, двомовне, абсолютно нове видання добре відомої всім гри, Alias ​​3! Ця гра - така ж, як Alias ​​2, ось тільки слова всі нові! Цілих 400 карток! Що означає, що в україномовній версії на 100 більше карток і на 800 більше слів, ніж в російськомовній!

Короткий опис

Про велич, універсальність, веселість, чудовість, ненудність, антидепресивність і розмаїтність настільної гри Alias ​​можна говорити годинами, використовуючи всі існуючі і придумані синоніми і антоніми, які тільки здатний видати наш словниковий запас, проте краще один раз зіграти, ніж сім раз прочитати. Тому ми напишемо вам про це лише один раз, а ви зробите всі необхідні висновки.

aliasukr1

Отже, для тих, хто не знайомий з цим хітом будь-якої вечірки, з цим Моцартом світу настільних ігор, з цим величним слоном в зоопарку вашої ігротеки, з цією Моною Лізою кожного настільного Лувру, ми швидко розповімо вам, в чому полягають правила цієї гри. (І, як і наказують нам ці самі правила, ми зробимо це за хвилину!). Діліться на команди, тягніть картки, пояснюйте своїй команді слова, написані на картці, без використання однокореневих слів. Синоніми, антоніми, асоціації, пісні і навіть цілі історії - все, аби ваші товариші зрозуміли, що ви маєте на увазі «дрімоту», «Аргентину» або «червону килимову доріжку». Чим більше слів ваша команда зможе вгадати за хвилину, тим більше балів ви отримаєте. І все!

Правила гри Alias ​​прості, як кавун, проте кількість задоволення і веселощів, отриманих в процесі, не можна виміряти нічим. Якщо ж ви вже не перший рік знайомі з настільною грою Alias не з чуток, можете одним вигином брови пояснити слово «термоядерний» або донести до ваших друзів слово «серфінг» за допомогою одних тільки прийменників і вигуків, то ви напевно з хвилюванням і трепетом чекали, коли ж нарешті з'явиться продовження, сиквел, друга частина цієї чудової розваги.

Танцюйте, ось же воно, прямісенько перед вами! Головна відмінність цієї версії від її попередників - це абсолютно нові, що не повторюються і не перетинаються ні з однією грою з серії Еліас, картки зі словами! Але і на цьому не закінчуються незаперечні переваги прекрасного перевидання: як і в другому виданні, на зворотному боці кожної картки є ще і набір слів англійською мовою! Вивчайте мову і розширюйте словниковий запас граючи, адже тепер це так просто і дуже-дуже захоплююче!

aliasukr2

Що ще можна сказати про таке чудове продовження такої гри як Alias? Хіба тільки те, що вона, як добре вино, з часом стає тільки краще, більш насиченим і продовжує бадьорити, веселити і радувати великі компанії людей. Одну з кращих ігор для вечірок, чудову розвагу для компаній будь-якого віку, настільну гру Еліас безперечно варто купити, адже вона приживеться в будь-який ігротеці і вже точно не встигне припасти пилом, лежачи на полиці!

P.S. Настільна гра Alias ​​відома під різними назвами, тому будьте впевнені, що Еліас, Аліас, Элиас чи Алиас - це все одна і та сама гра. Хоча, вона має свої варіаціі - Alias Family, Alias Junior, Alias Women vs. Men, Alias Party і т.п.

Купити Alias українською або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ та вся Україна). Також ви можете подивитися відео та почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете також безпосередньо за телефоном: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 40-90
 • Кількість гравців 4-11
 • Вік 8-18+
 • Мова Українська
 • Сеттинг Абстракція
 • База Базова гра

Комплектация:

- Игровое поле
- Песочные часы
- 6 фишек
- 400 карт
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Еліас, укр (Alias original. Алиас. Скажи інакше)

Еліас, укр (Alias original. Алиас. Скажи інакше)

Кажуть, все нове — це добре забуте старе, але в нашому випадку це не так. Ніхто і не думав забувати класичний Alias ​​і вдосконалений Alias ​​2, які вже далеко не перший рік розважають компанії друзів, згуртовують родини, знайомлять колег і примиряють дітей. 

Yes No
12 інших товарів в цій категорії: