Бестселер Зменшена ціна! Настольная игра Alias (Алиас. Элиас. Скажи иначе) Збільшити для перегляду

Alias, рос (Алиас. Эліас. Скажи інакше)

10027

Новий товар

Говорити про переваги, захопливості та гідності гри Alias (Скажи інакше) можна до нескінченності! До речі, красномовний опис цієї гри є чудовим тренуванням самого ігрового процесу!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 519,20 UAH

-20%

649,00 UAH

Короткий опис

Говорити про переваги, захопливості і гідності гри Alias ​​(Скажи інакше) можна до нескінченності! До речі, красномовний опис цієї гри є відмінним тренуванням самого ігрового процесу! Адже суть гри як раз і полягає в тому, щоб розширити свій словниковий запас і зуміти підібрати максимальну кількість асоціацій для опису конкретного слова або фрази, не використовуючи однокореневі слова.

Отже, для початку потрібно розділитися на команди, мінімум по дві людини в кожній. Один з гравців тягне картку і у нього є рівно хвилина, щоб описати гравцям своєї команди, що ж написано на витягнутій картці. Кількість балів пропорційно кількості вгаданих слів за одну хвилину. Пускайте в хід фантазію, згадуйте рядки з віршів і пісень, застосуєте всі свої знання, щоб допомогти своїй команді здобути перемогу! Правила гри прості як двічі два, але це абсолютно не зменшує рівень азарту і адреналіну в процесі гри!

Якщо ви вже гравець зі стажем і досвідом, без проблем розгадуєте, а також описуєте задані слова, для вас є прекрасна новина! З'явилося те, чого ви, напевно, з хвилюванням чекали - продовження другій частині цієї захоплюючої гри! У чому ж її особливість? В першу чергу, в нових картках зі словами, які не зустрінуться вам ні в одній попередній грі з серії Alias. А також, на зворотному боці кожної картки, як і в другому виданні, ви знайдете слова англійською мовою. Як бачите, гра допомагає не тільки весело проводити час, а й розвиватися, вивчаючи іноземну мову!

P.S. Настільна гра Alias відома під різними назвами, тому будьте впевнені, що Еліас, Алиас, Еліас або Аліас - це все одна і та ж гра. Хоча, вона має свої варіації, наприклад - ALIAS FAMILY, ALIAS JUNIOR, ALIAS WOMEN VS. MENALIAS PARTY і т.п.

Купити гру Alias (Алиас. Еліас. Скажи інакше) або інші настільні ігри ви можете в інтернет-магазині Kilogames (Київ і вся Україна). Також ви можете подивитися відео і почитати відгуки. Замовити будь-яку настільну гру ви можете безпосередньо по телефону: +38 (066) 780 - 73 - 71.

 • Час гри 40-90
 • Кількість гравців 4-11
 • Вік 8-18+
 • Мова Російська

Комплектация:

- Игровое поле
- Песочные часы
- 6 фишек
- 400 карт
- Правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Alias, рос (Алиас. Эліас. Скажи інакше)

Alias, рос (Алиас. Эліас. Скажи інакше)

Говорити про переваги, захопливості та гідності гри Alias (Скажи інакше) можна до нескінченності! До речі, красномовний опис цієї гри є чудовим тренуванням самого ігрового процесу!

Yes No
12 інших товарів в цій категорії: