Warhammer Quest: Blackstone Fortress, eng

10697

Новий товар

Blackstone Fortress - це кооперативна гра, яка успадкувала всі круті фішки з Silver Tower і Shadows over Hammerhal. У міру гри ви рухаєтеся по гексагональним клітинам, відкриваєте двері, воюєте з противниками і прокачуєтесь, поступово просуваючись по сюжету

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 945,00 UAH

Бій за майбутнє галактики

Чорнокаменні фортеці - це парячі у порожнечі темного космосу зловісні споруди, побудовані не один мільйон років тому. Багато хто припускає, що вони створені таємничою расою відомої як Давні, хоча ніхто не знає цього напевно. Колись Імперіум володів шістьма з цих величезних фортець, але десять тисяч років нескінченної війни обернулися захопленням двох таких фортець хаосом і повним знищенням ще двох. Але настає нове тисячоліття і з темряви космосу випливає остов нової, ще ніким не захопленої чорнокаменної фортеці. Той, хто зможе встановити свій контроль над фортецею отримає в свої руки безмежну владу і могутність. У грі Warhammer Quest: Blackstone Fortress ви візьмете на себе роль одного з дослідників, що полюють, за секретами цього забутого і жахливого місця, відкривши які, ви дізнаєтеся безліч таємниць і виявите те, що знаходиться в прихованих сховищах в надрах чорнокаменної фортеці.

У грі Warhammer Quest: Blackstone Fortress можуть брати участь від одного до п'яти гравців (по два персонажа на кожного і один з гравців може брати на себе роль управління противниками). Всього в наборі Blackstone Fortress ви знайдете вісім іграбельних персонажів.

Персонажі

Янус Драйк - класичний Вільний Торговець, який намагається розширювати межі населеного Імперіума з найбільшою для себе вигодою. У грі Blackstone Fortress він - різнобічний боєць, ефективний на середній і ближній дистанції. У нього непогані характеристики і якщо ви не впевнені кого брати, Янус - чудовий вибір.

Есперн Локарно - санкціонований навігатор, завдання якого виявляти вантажі, що належать його Дому за старовинним правом, і заодно, шукати технології для поліпшення розуміння процесів подорожей по варпа. В ігровому плані Blackstone Fortress цей персонаж Виконує роль потужної пси-підтримки. Цей герой Blackstone Fortress може захищати союзників або використовувати псісіли, щоб заважати противникам, відштовхувати їх або навіть перехоплювати їх розум.

Таддеус Очисник - жрець Церкви Імператора, якого привело в Фортецю святе бачення, котре з'явилося йому в палаючих останках одного якогось моряка Імперського флоту. Цей персонаж Blackstone Fortress сподівається привести Імперський Культ в цей незвіданий край галактики і вичистити заразу з Чрнокаменної фортеці. У грі Blackstone Fortress він може лікувати і підтримувати соратників, а також непогано битися на короткій дистанції.

Піус Ворн - церковний фанатик. Колись вона була членом банди міста-вулика, але потім приєдналася до жерця Таддеус, щоб разом з ним нести по світу імперське воздання. У неї патологічна пристрасть до страти через спалення і мета її в Чорнокаменній Фортеці проста - вбити всіх, відвернувшись від світла Імператора. У грі Blackstone Fortress Піус досить тендітна, але здатна пачками винищувати ворогів з вогнемета і встановлювати пастки. Загалом, якщо ви любите хитрості, мобільність і спалювати В ІМ'Я ІМПЕРАТОРА (або просто так), то це ваш вибір.

Амаллін Провідник Тіні - рейнджер з нині розколотого Штучного Миру комета-Тан, вона подорожувала по Павутині століттями. У Чорнокаменній Фортеці вона планує відшукати технології, які могли б допомогти її вмираючому дому. Роль цього персонажа в грі Blackstone Fortress - снайпер. Дальність стрільби Амаллін б'є всі рекорди, а тих що підійшли дуже близько ельдарка граціозно заріже силовим клинком.

Дахіяк Грекхем - крутий-найманець, що працює на того, хто більше заплатить. Поїдаючи мешканців Чорнокаменної Фортеці і набуваючи їхні спогади, він багато дізнався про таємниці цього місця. У грі Blackstone Fortress це ще один різнобічний боєць з сильною здатністю - коли гравці вбивають супротивників, вони можуть отримати Очки Натхнення (які можна витрачати на корисні внутрішньоігрові ефекти, на зразок перекидань або пошук скарбів) і Грекхем має найбільший шанс на їх отримання.

Імперський робот УР - 025 - це самий справжнісінький переживший темну еру технологій. Людина з заліза, представник повністю знищеної фракції колишніх рабів людства, які колись спробували скинути людей. Його цікавить не сама Фортеця, а розумні дроїди, що її населяють. У грі Blackstone Fortress він - ходячий танк. Найміцніший герой і з потенційно найбільшої вогневою міццю, але досить повільний.

Рейн і Раус - пара ратлінгів, про яких мало що відомо. Вони колись були санкціонованими нелюдьми на службі Астра Міллітарума, але зараз ці брати - ренегати. Обидва - кінчені злодюжки, що і привело їх в Чорнокаменну Фортецю. У грі Blackstone Fortress це - персонажі з найбільш унікальною механікою. Б'ються вони разом, але все інше роблять окремо. Рейн відстежує ворогів сканером, а Раус "знімає" їх з дистанції. Грати за них непросто, але і ефективність може бути велика.

Подорож до черева забутої фортеці

Blackstone Fortress - це кооперативна гра, яка успадкувала всі круті фішки з Silver Tower і Shadows over Hammerhal. В ході гри ви рухаєтеся по гексагональним клітинам, відкриваєте двері, воюєте з противниками і прокачуюте, поступово просуваючись по сюжету. Вам протистоять слуги хаосу - зрадники з імперської гвардії, культісти негавольт з числа темних механікум, одержимі псайкери, зверолюди і самі Космодесантнікі на чолі з лордом. Blackstone Fortress - відмінна гра, яка хороша і як настолка, і в якості крутого хоббійного доповнення до вашої колекції.

  • Час гри 60-120
  • Кількість гравців 2
  • Вік 12-18+
  • Мова Англійська
  • Сеттинг Фентезі
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Warhammer Quest: Blackstone Fortress, eng

Warhammer Quest: Blackstone Fortress, eng

Blackstone Fortress - це кооперативна гра, яка успадкувала всі круті фішки з Silver Tower і Shadows over Hammerhal. У міру гри ви рухаєтеся по гексагональним клітинам, відкриваєте двері, воюєте з противниками і прокачуєтесь, поступово просуваючись по сюжету

30 інших товарів в цій категорії: