Start Collecting! Sylvaneth, eng

10652

Новий товар

Ігровий сет «Start Collecting! Sylvaneth »дозволить увірватися в світ Вархаммер 40,000 з непереможною армією життя, батуючи ворогів на славу Аларіелль.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 705,00 UAH

Сільванети, деревоподібні слуги життя - раса, що з'явилася з насіння, розкиданих Аларіель. У минулі часи вони вели процвітаюче життя під просвященним пануванням Гіра, і тепер у вас є можливість посилити ними свою армію, зробивши її потужною і непереможною!

З початком Епохи Хаосу багато планет всесвіту Вархаммер 40,000 випробували на собі всю міць орд бога чуми - Нургла, підкорилися йому або загинули. Але коли Буренароджені Вічні армії Святих войовників, ведені Богом-Імператором, прибули до Володіння Життя, вони побачили, що Сільванети, деревоподібні жителі Гіра, не тільки вціліли, але і зберегли себе від Хаосу.

Під умілим керівництвом деревних правителів і найбільш найдавніших з них - Поважних, вони самовіддано боролися проти воинств Бога Чуми, протистоячи йому заразі щодня. Грізні Пророки Диких Гаїв, непереможні Духи гілок і витончені Жриці ткали лісові закляття, скликаючи смертоносних дріад і озлоблених духів лісів. І хто б не намагався перейти кордони і осквернити Володіння Життя, їх чекав серйозний удар. Гіра був знову жвавий, він зумів піднятися в усій руйнівною мощі живого лісу, і не раз з його нетрів чулися передсмертні крики загарбників.

Ігровий сет «Start Collecting! Sylvaneth »дозволить увірватися в світ Вархаммер 40,000 з непереможною армією життя, шматуючи ворогів на славу Аларіелль.

Під проводом Аларіелль

Даний стартовий сет подарує чудових бійців Сільванетов, які стануть грізною силою в грі Warhammer Age of Sigmar. Роздрукувавши коробку, ви побачите всесильного Деревного Владику, смертоносну Відьму Сучков і цілих 16 вбивчих Дріада. Крім того, сет вміщує унікальний батальйон сувоїв війни.

Важливо! Перед грою мініатюри даного ігрового набір необхідно зібрати і і пофарбувати. Необхідні для цього клей і фарби потрібно придбати окремо.

  • Час гри 60-180
  • Кількість гравців 2
  • Вік 12-18+
  • Мова Англійська
  • Сеттинг Фентезі
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Start Collecting! Sylvaneth, eng

Start Collecting! Sylvaneth, eng

Ігровий сет «Start Collecting! Sylvaneth »дозволить увірватися в світ Вархаммер 40,000 з непереможною армією життя, батуючи ворогів на славу Аларіелль.

30 інших товарів в цій категорії: