Start Collecting! Ironjawz, eng

10651

Новий товар

Ігровий набір «Start Collecting! Ironjawz »дозволить вам відірватися на повну! Зберіть орду зеленошкірих оторв і вкажіть їм на будь-якого ворога - перемога буде у вас в кишені!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 1 860,00 UAH

Величезні, жорстокі створіння, чий зріст помітно вище навіть найвищої людини, як гарячий ніж крізь масло рухаються по людським світам. Залізні Щелепи (Ironjawz) стали справжнім бичем Царств Смертних, і зупинити їх не дано нікому!

Для цих орруків в світі не існує нічого святого, вважають багато підданих Бога-Імператора. Брязкіт зброї, вибухи, безперервні постріли і передсмертні крики повалених противників - для них немає приємнішої музики, ніж ця!

Залізні Щелепи - це найбільш жорстокі представники фракції Зеленошкірих. Це нестримна орава, зім'ята із залізних м'язів, метрової броні і смертоносного озброєння. У будь-якої армії вони завжди б'ються в перших рядах, адже там займатися грабунком і мародерством найпростіше.

Все заради битви!

Оррукі Залізних Щелеп марять лише про одне - епічна битва, де можна рвати ворогів на шматочки. З кожним пройденим боєм вони лише збільшуються в розмірах, стаючи все сильніше і сильніше.

Під гучні барабани заклинателей Війни, які вибивають бойові ритми, загони Залізних Щелеп трощать все, що зустрічають на своєму шляху, не проявляючи ні жалю, ні співчуття. Будь-який з їх представників - і закуті в непробивну броню Ардбойзи, і всесильні Горгрунтази - викликає у ворогів паніку і нестримний страх, стаючи їх головною зброєю.

Ігровий набір «Start Collecting! Ironjawz »дозволить вам відірватися на повну! Зберіть орду зеленошкірих оторв і вкажіть їм на будь-якого ворога - перемога буде у вас в кишені!

Під стягом WAAAGH !!!

Цей стартовий ігровий набір вміщує непереможні загони Зеленошкірих, їх тут цілих чотирнадцять!

  • Заклинатель Війни.
  • 3 горгрунтаза, осідлали гігантських закутих у броню Хряків. Увірвіться в гущу ворогів, топчучи їх і розкидаючи смертоносними бивнями.
  • Десять Ардбойзов із жахливими чоппамі. При бажанні один з них може стати ватажком загону а двоє інших - барабанщиком і прапороносцем.
  • Бойові сувої, а також всі необхідні для мініатюр підставки.

Важливо! Всі мініатюри цього стартового набору перед грою необхідно зібрати і пофарбувати, попередньо купивши клей і всі необхідні фарби.

  • Час гри 60-180
  • Кількість гравців 2
  • Вік 12-18+
  • Мова Англійська
  • Сеттинг Фентезі
  • База Базова гра

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук
Start Collecting! Ironjawz, eng

Start Collecting! Ironjawz, eng

Ігровий набір «Start Collecting! Ironjawz »дозволить вам відірватися на повну! Зберіть орду зеленошкірих оторв і вкажіть їм на будь-якого ворога - перемога буде у вас в кишені!

30 інших товарів в цій категорії: