Idoneth Deepkin: Eidolon of Mathlann

10396

Новий товар

Справжній гнів океанських глибин!

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 2 015,00 UAH

Справжній гнів океанських глибин!

Глибинонародження Ідонета - один з таємних народів, який з'явився завдяки невдалим експериментам бога Текліса, який намагався відродити ельфійський народ. Після того, як їх прогнали звідусіль, представникам цього народу довелося протягом цілого століття шукати притулку в глибинах океану смертного царства і приймати всі труднощі своєї долі.

Глибинонародження не відрізняється особливою емоційністю і чутливістю, однак і у цієї раси є великі представники. Могутні духи, тіла яких виткані з безлічі душ померлих глибинонародженних, називаються Ейдолон Матлана. Вони втілюють в собі весь гнів морських глибин, завдяки чому здатні скидати навіть найбільш могутніх воїнів своїх ворогів. Рухи їх наповнені дійсно ельфійською грацією, а їх удари завдають противникам болісні поранення.

Саме втілення морів!

Мініатюрна постать Ейдолона Матлана наповнена витонченістю і гротеском, а створювалася вона за допомогою найсучаснішої технології лиття. До складу ігрового набору входить безліч пластикових елементів, завдяки яким ви зможете з легкістю збирати два варіанти мініатюрної фігурки Ейдолона Матлана. Одна з версій потрібна для битви в ближньому бої, а інша - для втілення магічного аспекту морів. Ця мініатюрна фігурка неймовірно деталізована і пророблена, в ній чітко відлили і тіло героя, і його обладунки, і хвилі на його плащі, і навіть риби на підставці. Вони можуть збиратися декількома способами, і при будь-якому з них у вас залишаться додаткові БІТС, якими ви зможете прикрасити мініатюри з даного ігрового набору.

При бажанні збирається як Aspect of the Sea або Aspect of the Storm

Мініатюрні фігурки, що входять до складу даного ігрового набору, не пофарбовані і не зібрані. Фарби та клей не входять в комплектацію.

 • База Доповнення
 • Армия Idoneth Deepkin

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

Idoneth Deepkin: Eidolon of Mathlann

Idoneth Deepkin: Eidolon of Mathlann

Справжній гнів океанських глибин!

Yes No
30 інших товарів в цій категорії: