Информация

Серії ігор Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • 7 чудес
 • Alias

  Серед величезної кількості настільних ігор для вечірок Alias ​​займає одне з перших місць за популярністю. Гра Алиас - це гра в асоціації. Вона полягає в тому, що в ній беруть участь кілька команд, в яких повинно бути хоча б по два гравці в кожній. Таке захоплююче проведення часу буде корисно для дітей і дорослих, компанії і шкільного класу з метою розвитку словникового запасу, а також вміння пояснювати і описувати різні явища і процеси, виступати перед публікою. Ігровий азарт допоможе також у вивченні іноземної мови, який можна підтримувати легко і весело.

  Гра проводиться за простими правилами. Перший учасник витягує картку зі словами і за хвилину повинен пояснити своїй команді, що ж містить картка. Не можна використовувати однокореневі слова і потрібно підібрати максимальне число асоціацій. Команда отримує таку кількість балів, як і кількість слів, вгаданих за одну хвилину. Перемога буде за вами, якщо ви не будете стримувати свою фантазію і згадаєте різні пісні, вірші, приказки, прислів'я, побутові асоціації і навіть анекдоти.

  Настільні ігри Аlias в нашому інтернет-магазині представлені кількома частинами. Новачкам потрібно починати з базового варіанту гри. Аlias original має комплект, в який входить ігрове поле, пісочний годинник, шість фішок і триста словникових карток. Пісочний годинник допоможуть контролювати час, а команда суперників буде контролювати правила.

  Загальні правила:

  1. Грають по черзі дві команди.

  2. У кожному турі змінюється учасник, який пояснює слово.

  3. Кількість розгаданих слів дозволяє робити відповідну кількість кроків по ігровому полю. Фішка команди ставиться на квадрат. Цей квадрат відповідає слову, яке пояснює учасник.

  4. Гра передбачає нарахування штрафних очок за слова, які учасник не зміг пояснити. За цим стежать гравці інших команд.

  5. Якщо команда проходить повз квадрата «грабіж», то в наступному раунді пояснення проводиться без пісочного годинника, з п'ятьма картками - правом на грабіж. У картках відгадуються слова, які записані під номером квадрата, на який було пересунуто фішка команди. Ці слова розгадують все команди. Та команда, яка першою розгадала і озвучила правильну відповідь, може просунути свою фішку на один хід вперед.

  6. Гра закінчується, коли одна з команд приходить до фінішу. Ця команда і є переможцем.

 • Descent
 • Exit квест
 • Fluxx
 • Love Фанты
 • Pixel Tactics
 • Rory's Story Cubes
 • Runebound
 • This war of mine
 • World of Tanks
 • Агентство Час
 • Активити
 • Квиток на поїзд

  Якщо ви шукаєте для себе захоплюючу і цікаву настільну гру, то інтернет-магазин «Kilogames» буде вам в цьому прекрасним помічником. На сайті інтернет-магазину можна знайти гри дитячі, сімейні та дорослі. Асортимент інтернет-магазину настільки широкий, що кожен знайде собі настільну гру за смаком.

  Однією з таких є настільна гра Квиток на поїзд.

  Квиток на поїзд - гра дуже цікава і зачарує кожного. Вона підійде як для дітей, так і для підлітків, тому що встигла завоювати любов багатьох. Почавши грати в цю гру, ви поринете в світ подорожей по Європі і дізнаєтеся для себе багато нового.

  Гра полягає в тому, що ви за допомогою карток викладаєте свій шлях, маршрутів декілька, тож ви самі обираєте бажаний. Саме за допомогою викладеного шляху ви поринете в епоху 20 століття, карти намалюють для вас чудову картину старої Європи.

  Характеристики:

  · Кількість гравців розраховане від 2 до 5-ти осіб;

  · Час партії від 30 до 60-ти хвилин;

  · Розрахована на вік від 8 років;

  · Є базовою грою;

  · Сеттинг - сучасний світ;

  · Мовних обмежень немає.

  Купити гру Квиток на поїзд ви можете декількома способами. Оплата може бути як за готівковий розрахунок при отриманні, так і за безготівковий.

  Придбавши настільну гру в інтернет-магазині «Kilogames», ви поринете в світ подорожей і будете дуже задоволені своїм придбанням.

 • Боротьба за галактику
 • Бенг

  Якщо ти любитель гострих відчуттів, стрільби і розборок, ласкаво просимо в Бенг. Сюжет гри відбувається в невеликому містечку Дикого Заходу. Головними персонажами є шериф (карта розкривається в самому початку і має на одне життя більше, ніж у інших), який полює за бандитами за допомогою місцевих жителів. Бандити, які намагаються вбити всіх, хто не з ними заодно, і ренегат, готовий вбити всіх. Кожен персонаж настільної гри Бенг наділений декількома життями і залишається засекреченим. Найменше число ходів між гравцями - це відстань між ними, воно може змінюватися в залежності від розташування гравців за столом.

  Основний картою, здатної позбавити життя інших гравців, є «Бах» (її можна зіграти всього лише один раз), але для того, щоб зіграти цю карту проти інших, потрібно уточнити відстань і визначити здатність зброї стріляти на неї. Щоб уникнути попадання, суперник має право зіграти карту «Мимо» і втратить одне життя, якщо не зробить це. Відновити життя допоможе карта «Пиво». Правилами заборонено розігрувати дві однакові карти.

  Кожному гравцеві (їх кількість від двох до семи) роздається на руки стільки карт, скільки життів є у даного персонажа. Перший учасник виймає з колоди дві карти і починає гру, наступним має право ходити який знаходиться ліворуч учасник. Хід ділиться на три етапи: поповнення карт з колоди, розіграш і скидання непотрібних (перевищують ліміт). Щоб зробити нову колоду, варто лише перемішати ті карти, які вже скинули.

  На початку гри зброя однакова у всіх (кольт 45-го калібру), ви можете стріляти з нього в суперників, що сидять праворуч або ліворуч. Для стрільби на далеку відстань необхідно буде придбати або вкрасти у противника більш істотну зброю, можливо навіть з оптикою.

  Закінченням гри вважається смерть шерифа, якщо в живих залишився ренегат він і буде переможцем, в іншому випадку перемагають бандити. Якщо банда і ренегат мертві, перемога за шерифом і його помічниками. Відбувається підрахунок очок.

  Гра Бенг - захоплююча пригода, і чим довше вона триває, тим більше задоволення отримають учасники. У ній не завжди ясно, в кого ж потрібно стріляти. Суперника можна заховати за грати і там же вбити, завойовувати зброю потужніше, але, якщо вам захотілося урізноманітнити гру Бенг, радимо придбати доповнення, які додадуть нові карти і оновлять атмосферу гри.

  В інтернет-магазині «Kilogames» у вас є можливість купити гру Бенг і доповнення до неї за доступною ціною.

 • Вибухові кошенята
 • Час пригод
 • Дженга

  Це - Дженга!

  Грати в Jenga просто:

  1. Купити в інтернет-магазині «Kilogames».

  2. Розпакувати гру. Ніяких полімерів або дешевого пластику - все бруски виточені з натурального дерева. На дотик бруски приємні, легко лягають в руку, гравцеві Дженга приємно мати з ними справу.

  3. Вибрати поверхню для гри і починати! Навіть якщо ніяково витягнутий гравцем брусок все-таки зруйнує вежу, переможених не буде - загальне пожвавлення від гри в Дженга згуртує переможців і переможених веселощами.

  Гра Дженга поступово витіснить комп'ютер і телевізор, а пасивний відпочинок перетвориться в живе спілкування. Гра має активну динаміку. Всі учасники рухаються, виробляючи точні рухи. Чим точніше й акуратніше виймається брусок, тим вище ймовірність перемоги! Захоплює процес, Дженга захоплює простотою, легкістю, результатом. Сім'я весело проводить час і насолоджується активним відпочинком в колі близьких і друзів.

  Інструкції до Дженга розроблені професійно, вони зрозумілі і прості. Складіть вежу. Помилуйтеся результатом, а потім починається саме нездійсненне! Тягніть брусок, помістіть на вежу. Все зруйнується! Це обов'язково! Руки ковзнуть, хтось весело підкаже, та не те. Якщо ваші рухи акуратні, а вежа встояла після переміщення бруска, продовжуйте. Програли, коли конструкція звалилася. Це неминуче станеться, в цьому - родзинка гри. Руйнуючи вежу, тренуйте спритність і акуратність. Програєте кілька разів, не біда! Зате спритність і моторика покращаться.

  Цікаво дивитися на гравців з боку. Всі активно беруть участь в процесі, радять, сперечаються, хитрують, не розкриваючи секрети успіху. Дорослі грають трохи інакше, ніж діти. А малюки розуміють швидше, активніше витягаючи брусок за бруском. Рада активним і веселим гравцям: зніміть маленький відеоролик зі своєю грою, а потім подивіться дружною компанією. Це допоможе проаналізувати помилки, побачити, який секрет у переможця. І просто дружно порадіти активному сімейному відпочинку за грою Дженга.

 • Діксіт

  Будь-яка фантазія має право бути реалізованою. Іноді це можливо тільки застосувавши правильну асоціацію, слово, музику або жест. Настільна гра Діксіт - це неймовірний твір мистецтва французької художниці Марі Кардуа. Вона створила чудові сюрреалістичні ілюстрації, які будуть дарувати радість своєю барвистістю кожен раз, коли ви дістаєте картки.

  Настільна гра Dixit дуже легка і цікава будь-якої вікової категорії. Принцип полягає в тому, що ведучий бере одну карту з колоди, кладе її долилиць і намагається пояснити будь-якою асоціацією. Це може бути пісня, звук, поза, жест або синонім. Решта гравців вибирають серед карт, наявних у них на руках, ту, яка найкраще підходить під опис ведучого. Після цього всі карти домішуються і відкриваються.

  Dixit гра - розвага, в якому основне завдання учасника - описати карту так, щоб мінімум один з членів команди зміг її відгадати. Дуже проста асоціація в порівнянні з більш складною принесе більше очок всій команді, ніж основного гравця.

  Діксіт - настільна гра, що підходить для будь-яких вікових категорій. Вона складається з 36 жетонів для голосування, 84 карт великого розміру, докладного опису і 6 милих кроликів-фішок. Настільну гру Діксіт можна купити, зайшовши в наш інтернет-магазин «Kilogames». Відправлення здійснюється в день подання замовлення.

  Настільні ігри Діксіт - захоплююче і веселе проводження дозвілля для сім'ї або галасливій компанії.

 • Стародавній жах
 • Заміс

  В наше время найти хорошую и интересную игру бывает сложно, не во всех магазинах желаемая игра может быть в наличии. С интернет-магазином «Kilogames» все гораздо проще. Здесь вы найдете большой ассортимент настольных игр, которые всегда есть в наличии.

  Одной из популярных игр, которую может предложить вам интернет-магазин «Kilogames», является настольная игра Замес (Smash Up). Интерес в том, что здесь есть несколько ступеней прохождения.

  Дополнения игры:

  ·         Замес - Казаки против Помидоров (Smash Up: Awesome Level 9000);

  ·         Замес - Неизбежный Выпуск про Ктулху;

  Каждое дополнение интересно по-своему, и увлечет ребенка или подростка от 12 до 18 лет. Но сам процесс может быть завораживающим и для взрослых. Ведь каждая игра является интересным развитием. В ней вы встретите кровопролитные схватки с интереснейшими захватами, увлекательные эпизоды окунут вас в мир фантазии.

  Замес настольная игра будет для вас интересна веселым компанейским сюжетом и, пройдя базовую игру, можно открыть интересное дополнение. Не стоит переживать о том, есть она в наличии или нет, потому что в интернет-магазине «Kilogames» все игры в постоянном доступе.

  Плюсом к этому будет то, что существует несколько видов доставки и оплаты, все рассчитано для удобства клиентов.

 • Зоряні імперії
 • Зілляваріння
 • Зомбіцид
 • Гра престолів
 • Імаджинаріум
 • Каркассон

 • Карты конфликта
 • Кодові імена
 • Колонізатори
 • Кортекс
 • Кромастер Арена
 • Стрімголов по галактиці
 • Манчкін
 • Мафія
 • Мёртвый сезон
 • Монополия

  Как сформировать у ребенка финансовую грамотность? Как научиться различать доходы и прибыль? Как построить успешный бизнес, при этом отложив немного денег на белый день? Наверное, каждый человек на планете хотя бы раз задавался этим вопросом. Одно можем сказать с уверенностью. Вам не обязательно посещать дорогостоящие бизнес-курсы, чтобы овладеть азами правильного поведения с деньгами. Для этого достаточно просто приобрести настольную игру Монополия. Именно она в самой легкой игровой форме сформирует у участников правильное финансовое мышление и умение управлять имеющимися ресурсами.

  Монополия считается самой популярной мировой игрой. Первым известным выпуском игры считается редакция 1935 года. Тогда отец Монополии Чарльз Дерроу изготовил около 5 000 самодельных экземпляров, которые произвели фурор. А уже в 1936 году настольная игра Монополия стала самой востребованной на территории Соединённых Штатах. Количество разных редакций этого развлечения невообразимо. А с 1988 года одна из редакций Монополии появилась на территории СССР. Она имела название Менеджер. После этого редакция «Петропан» выпускала еще несколько вариантов игры, таких как Империя, Бизнесмен и т. д.

  Монополия в очень доступной форме описывает основные этапы формирования финансовых гигантов. Здесь и купля-продажа земельных участков, и конкуренция, и монетизация, и описание процессов получения ссуд и многое другое. Настольная игра Монополия до мелочей воссоздает всю политику формирования финансовых гигантов. В ней также присутствует элемент неожиданности, делающий развлечение более интересным.

  Классическая игра Монополия выпускается в удобной коробке для транспортировки и хранения. Один комплект имеет подставку для игровых денег и карточек, игровое поле, два шестигранных кубика, 12 карточек отелей, 32 карточки домов, 16 карточек Казны, 16 карточек Шанс, 6 фишек и 28 карточек, определяющих право собственности. Настольная игра Монополия может длиться минимум 30 минут. Максимальное время варьирует от 6 часов и выше.

  Купить Монополию вы можете в нашем интернет-магазине «Kilogames». Мы начинаем работать над заказом в день его получения. Доставка производится во все регионы страны. Настольная игра Монополия – ваш первый шаг в формировании финансовой грамотности и ответственности.

 • Мистериум

  Мистериум – настольная игра, производителем которой является украинская компания I Games. Игра признана одним из лучших семейных развлечений 2013 года. Сюжет происходит в загородном доме и имеет детективный характер.

  Владелец поместья приглашает гостей, чтобы разгадать череду непонятных событий и освободить дом от сверхъестественных явлений. Один из участников в этом случае играет роль скитающегося призрака. В ходе событий выясняется, что призрак – это душа несправедливо казненного невинного человека. Задачей всей группы становится найти настоящего преступника и освободить душу призрака. На все расследование дается семь суток. Настольная игра Мистериум имеет подсказки. Они предоставляются участникам в виде снов, которые показывает призрак. Фишки и карточки с иллюстрациями имеют особую красочность и атмосферность в этой игре.

  Настольная игра Мистериум предполагает от 2 до 7 игроков старше 10 лет. Имеет несколько уровней сложности. Одна игра занимает около 2-2,5 часов. Она состоит из 6 магических сфер, 12 монет для экстрасенса, 54 карты привидений, 54 карты экстрасенсов, 84 карты снов, планшета для календаря, отметки для текущего дня или ночи и руководства. Мистериум – настольная игра, которую вы можете купить на нашем сайте. Поскольку она изготовлена в Украине, то и ее стоимость приятно удивит по сравнению с другими квест-геймами. Настольная игра Мистериум – один из лучших способов развить свои дедуктивные навыки и почувствовать себя настоящим сыщиком.

 • Находка для шпиона
 • Пандемия
 • Песнь льда и огня
 • Подземелье
 • Покорение Марса
 • Правда или дело
 • Саботёр
 • Свинтус
 • Серп
 • Стальная арена
 • Страшные сказки
 • Суперфермер
 • Таверна Красный Дракон
 • Тайное послание
 • Ужас Аркхэма
 • Ужас Аркхэма Карточная...
 • Цитадели
 • Шакал
 • Эволюция

  Найти хорошую, увлекательную и познавательную игру для ребенка и подростка не так уж и просто. Здесь нужно потратить время на поиск нужной настольной игры, найти магазин, где она есть в наличии, и только потом сделать заказ. Интернет-магазин «Kilogames» поможет решить вам эти проблемы, и готов предоставить на ваш выбор широчайший ассортимент настольных игр. Здесь можно найти игру на любой вкус – от детских и семейных игр, до подростковых. Что приятно радует, игры всегда есть в наличии и ждать долгожданной покупки долго не придется.

  Если вы действительно заинтересованы в развитии ребенка, то настольная игра Эволюция именно то, что должно заинтересовать и поведать новое. Эволюция настольная игра, которая является палеонтологическим симулятором древних исторических периодов. Здесь ваш ребенок увлечется таким предметом как зоология. Приключения по игре будут настолько увлекательны и интересны, что не сравнить со школьными занятиями, которые не у всех вызывают интерес.

  Хочется заметить то, что именно эта игра стала лучшей игрой в 2010 году по версии BoardGamer.ru.

  Зайдя на сайт интернет-магазина «Kilogames», можно подробно ознакомиться с описанием игры и посмотреть точные характеристики. «Эволюция» игра настольная всегда доступна для продажи, а сроки доставки минимальны.

  Основные характеристики:

  ·         время одной партии от 30 до 60 минут;

  ·         количество игроков, которые могут принять участие, от 2 до 4;

  ·         рекомендуемый возраст от 10 до 18-ти лет;

  ·         язык русский;

  ·         сеттинг абстракция;

  ·         базовая игра.

  Купить настольные игры Эволюция просто и быстро. Ведь в самый минимальный срок вы получите интереснейшую игру, которая способна завоевать сердца не только детей, но и взрослых. Именно Эволюция игра настольная подарит мир, в котором нужно будет расти, есть и размножаться, но не стоит забывать о том, что для кого-то и вы можете стать завтраком. Здесь можно создать свой личный террариум и напрямую познакомиться с предметом биология. Плюсом к этому – весьма интересное время провождение с друзьями, либо в кругу семьи. В общем, одни плюсы.

  Кто-то может подумать о том, что эта игра создана только для умников, но это далеко не так, здесь можно играть, долго не раздумывая, а можно тщательно продумывать свои ходы. Да и возрастные рекомендации до 18-ти здесь не подходят, эта игра способна заворожить любого.

  Приобретайте игру в интернет-магазине «Kilogames» и познавайте новое и невероятное.

 • Эпичные схватки боевых...

  Если вы ищите для себя интереснейшую игру в стиле фэнтази, где Эпические схватки боевых магов напоминают реальность, и позволяют углубиться в интереснейший мир остросюжетных карточных состязаний, то настольная игра Эпические схватки боевых магов именно для вас. Это, пожалуй, самая брутальная игра, которую только приходилось встречать. И приобрести ее можно в интернет-магазине «Kilogames». Здесь вы приобретете ее с легкостью и без лишней траты вашего времени.

  Данная игра – это настоящее сражение, где в конечном итоге будет выявлен победитель, названный лучшим колдуном мира. Кровавый сюжет, где фонтаном льет кровь и падают множество тел слабаков, поистине завораживает, здесь рвутся мантии и разлетаются в клочья тела. Здесь есть все для того, чтобы заинтересовать подростка и сделать его досуг интересным.

  Характеристики:

  ·         рекомендуемый возраст от 16 до 18 лет;

  ·         количество игроков от 2 до 6-ти;

  ·         игра на русском языке;

  ·         направление фэнтези;

  ·         базовая игра.

  Заказав игру, Эпичные схватки боевых магов в интернет - магазине «Kilogames», вы сможете пробовать себя в качестве настоящего мага. Ведь сама игра начинается с того, что нужно составить свое заклинание из нескольких карт, а впоследствии, обрушать его на соперника. Но не стоит забывать о том, что ваш игровой конкурент тоже во всеоружии и также может нанести вам удар.

  Игра на самом деле так завораживает, что игровой мир становится реальностью и вводит игрока в азарт, в мир настоящего сражения. Поверьте, это стоит того.

  В интернет-магазине «Kilogames» вы найдете ту игру, которая будет вам интересна.

 • Экивоки
 • Братья по оружию