Бестселер 7 Чудес Дуэль (7 Wonders Duel), укр Збільшити для перегляду

7 Чудес Дуель (7 Wonders Duel), укр

10238

Новий товар

Це чудовий варіант, для тих, хто обожнює стратегії. У ній гравцям належить планувати свої ходи, контролювати супротивників, вибирати стратегію і всіляко заважати здійсненню планів суперника.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 749,00 UAH

Не так давно легендарна гра 7 ЧУДЕС підкорила серця любителів настолок по всьому світу, тепер же вийшла її дуельна версія. Гра вийшла неймовірно цікавою і захоплюючою. Її творцями стали відомі Антуан Боза (розробник класичних Семи Чудес) і Бруно Катала (який створив не менш популярні настолки - Собек, Ямайку, Mr. Jack, Маленького принца, DiceTown і інші). Саме результати роботи Бруно Катала і видно в тих фішках, які є в дуельній версії 7 Чудес.

Дуель
Грати в 7 Wonders: Duel можна лише удвох. Її дизайн і загальний настрій залишилися такими же, як і в класичному варіанті, а ось механізм трохи змінився. Видно, що автори постаралися вибрати з серії ігор все саме цікавіше і при цьому ще й обробити його, зробивши процес гри і окремі його елементи ще більш захоплюючими - жетони бонусів і картки з різними варіантами сорочок.

Тим, хто раніше вже грав в настолку 7 Wonders, деякі її аспекти будуть більш ніж знайомі. У самих елементах гри новинок не так багато - наявність жетонів прогресу, поля для позначки військової переваги і фішка, яка використовується для того, щоб відзначати баланс військових сил.

Особливості дуелі
З перших же секунд гри стане ясно, що ця версія гри має певні відмінності в порівнянні зі своїм відомим попередником. В першу чергу, вже звичні гравцям планшети автори вирішили замінити на картки з Чудесами. Всі Чудеса мають по 2 властивості, і в новій версії гри кожен учасник зможе стати володарем не одного, а декількох подібних Чудес.

Але існує і певні обмеження - гравці можуть мати не більше семи чудес, які діляться на двох. Процес вибору карток може відбуватися в 2 етапи, на кожному з яких гравці викладають по чотири картки. Існує і правило вибору карток - учасник номер один повинен взяти 1 картку, другий - 2 картки, а остання картка дістається першому гравцеві. Таким чином, кожен гравець отримає по чотири картки.

Картки технологій зеленого кольору діють в цій версії трохи по-іншому: вони не дають очок, коли гра підійде до кінця, але з їх допомогою гравці зможуть отримати жетони на протязі всієї гри. Важливість цих жетонів гравці зможуть відчути лише після того, як зіграють хоча б одну партію.

Військовий конфлікт також організований по-іншому. У цій версії гри військові сили відзначаються на спеціально призначеному для цього полі, яке і буде відображати стан кожного з суперників. Це поле має певні межі, і в той момент, коли маркер перетне цю межу, гравцям доведеться виконати ту чи іншу дію: це може бути плата монетами, а може і поразки.

Економічний аспект цієї гри також значно змінився. Економіка потребує більш пильної уваги, і якщо знехтувати цим, то можливість придбати ресурси може зникнути.

Без драфта
Процес видачі карток теж змінився. У новій версії їх викладають певним методом, який залежить від епохи (у формі піраміди або овалу). Також деякі картки викладаються лицьовою стороною догори, а частина - лицьовою стороною вниз. Картки повинні бути розташовані в формі рядів так, щоб кожний наступний ряд трохи покривав попередній.

Кожен гравець повинен по черзі взяти одну картку під час свого ходу, але до тих пір, поки картка не буде вільною, брати її забороняється. Закриті картки будуть відкриватися автоматично, якщо їх не закриють картки з нижніх рядів. Завдяки такому процесу видачі карток ходи можна прорахувати наперед, що дуже корисно для тих, хто любить стратегії.

Для кого призначена гра
Важливим залишається те, що гра розрахована тільки на двох гравців.

Настолка 7 Wonders: Duel - це чудовий варіант, для тих, хто обожнює стратегії. У ній гравцям належить планувати свої ходи, контролювати супротивників, вибирати стратегію і всіляко заважати здійсненню планів суперника. Загалом, радимо спробувати цю гру всім, кому сподобалися 7 Чудес.

 • Час гри 20-40
 • Кількість гравців 2
 • Вік 10-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Комплектация:

– 1 игровое поле
– 23 карты первой эпохи
– 23 карты второй эпохи
– 20 карт третьей эпохи
– 7 карт гильдий
– 12 карт чудес
– 4 военных жетона
– 10 жетонов прогресса
– 1 маркер конфликта
– 31 монета
– блокнот
– правила игры

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

7 Чудес Дуель (7 Wonders Duel), укр

7 Чудес Дуель (7 Wonders Duel), укр

Це чудовий варіант, для тих, хто обожнює стратегії. У ній гравцям належить планувати свої ходи, контролювати супротивників, вибирати стратегію і всіляко заважати здійсненню планів суперника.

Yes No
1 інших товарів в цій категорії: