Бестселер Зменшена ціна! Настольная игра 7 чудес (Seven wonders) Збільшити для перегляду

7 чудес (Seven wonders), укр

10177

Новий товар

Гігантська статуя давньогрецького бога Геліоса колись прикрашала собою берега портового міста Родос. Якби не стародавні писання, в яких згадується легендарний Колос висотою в 36 метрів, ми б нізащо не повірили в існування такого чуда світла. До землетрусу монумент стояв над затокою, утворюючи ворота, а після руйнування родосці залишили статую лежати на землі, побоюючись гніву Геліоса.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Ціна 959,20 UAH

-20%

1 199,00 UAH

Настільна гра 7 Wonders (7 чудес) перенесе вас в епоху давнини. Вам належить стати правителем однієї з давніх цивілізацій. Побудувати «Чудо Світу» вдасться тільки наймудрішому государю. Необхідно розвивати свою цивілізацію: будувати міста, добувати ресурси, торгувати з сусідніми поселеннями. Культура і наука також вимагають уваги. Часом можуть траплятися конфлікти з сусідами. Ваша армія повинна бути готова дати відсіч.

Ігровий процес

Творці 7 Wonders (7 чудес) подбали про те, щоб мінімізувати роль удачі. Початковий розклад карт впливає лише на перший хід. Після кожного вибору карт відбувається їх передача наступному учаснику, тобто драфт. Таким чином гравці можуть не тільки розвивати власну цивілізацію, а й нашкодити своїм суперникам.

Важливо ретельно зважувати кожен свій крок. Потрібно не тільки планувати свою стратегію, а й контролювати супротивників. Гра динамічна і багатогранна, а тому встежити за всім не так-то просто, що і робить ігровий процес таким захоплюючим.

Правила гри

Як і будь-яка інша стратегія, 7 Wonders (7 чудес) вимагає деякого часу для ознайомлення з інструкцією. Правила між тим прості і логічні, а тому впоратися з цим можна всього за 5 - 15 хвилин.

За задумом гри, для перемоги важливо не просто скласти виграшну стратегію, а й обдурити очікування супротивників. Тому новачки часто залишають позаду досвідчених ігроманів. Їх дії практично неможливо передбачити. Непередбачуваність фіналу кожної партії - запорука того, що ця настільна гра ніколи не набридне вашій компанії.

Мрієте опинитися в стародавньому світі? Тоді ви обов'язково повинні дістати цю гру!

Трохи докладніше

Авторство 7 Wonders належить Антуану Баузе. Світове визнання молодому розробникові принесло видання Історії з примарами, розрахованої на командну гру. Реліз ж 7 Чудес відбувся в 2010 році в Бельгії. Ця захоплююча гра стала однією з культових. Тож не дивно: кому не хочеться відчути себе правителем стародавньої держави! А тут ще й можливість власноруч побудувати одне з легендарних Чудес світу.

Головною перевагою гри є принцип драфта, згідно з яким гравці постійно обмінюються картами. Це означає, що перемога не залежить від фортуни. Завдяки таким взаємодій учасники можуть змінювати хід сюжету, робити його більш динамічним. Роль удачі виконують противники: вони можуть «вкрасти» потрібні вам ресурси або прогавити власний видобуток.

Гравці точно не будуть нудьгувати, адже, за сценарієм, їм належить займатися відразу декількома галузями розвитку своєї цивілізації:

 • будівництво;
 • видобуток природних ресурсів;
 • наука, культура;
 • торгові відносини;
 • армія.

Починається все з роздачі карток і монет. Кожен учасник бере одну карту з Дивом світла. Всього в наборі їх сім. Також гравці отримають по 7 карт епохи і стартовий капітал.

Починається партія. Учасники вибирають по одній карті епохи зі своєї колекції. Решта шість передаються сусідові. Карти епохи - основні інструменти гравця-правителя. Залежно від кольору фону вони можуть покращувати різні ігрові характеристики цивілізації:

 • ресурсний потенціал (коричневий);
 • товарні запаси (сірий);
 • торговельні зв'язки (жовтий);
 • науковий прогрес (зелений);
 • військову міць (червоний);
 • переможний рахунок (синій, фіолетовий - очки присуджуються за певних умов).

Оперуючи цими картками, а також монетами, вступаючи в конфлікти і отримуючи жетони за перемогу, гравці зміцнюють позиції своєї держави. Очки, що набираються по ходу гри фіксуються. В кінці третьої доби результати для кожного підсумовуються. Перемагає гравець з найбільшою кількістю очок.

Яскраве, оригінальне і, без сумніву, якісне оформлення гри - запорука задоволення від партії не тільки для переможця, а й для тих, хто був не настільки щасливий. Інструкція чітка, проблем з її розумінням не виникне. Крім того, гра по-справжньому універсальна. Вона буде однаково цікава як підліткам (від 13 років), так і дорослим. Захоплююча партія урізноманітнює спокійний сімейний вечір і навіть саму веселу молодіжну вечірку. Грати можна не тільки вдома, а й на природі, в поїздці, в гостях. Знамените видання 7 чудес - кращий подарунок для любителя яскравих вражень.

Купити настільну гру 7 чудес

Ми пропонуємо не тільки оригінальну гру 7 Wonders, але і всілякі розширення гри. Версія для двох 7 Чудес: Duel - до фінішу прийде тільки один. Доповнення Міста зі збільшеним набором карт - більше учасників, більше вражень. Хочете будувати не тільки «чудову сімку», а й інші великі споруди? Ваш вибір - серія WonderPack з Великою китайською стіною, Стоунхенджем і іншими чудесами. Розширення Вавилон дасть можливість побудувати Вавилонську вежу. А в Leaders з'являються нові карти лідерів.

Ми впевнені, в нашому інтернет-магазині знайдуться всі найцікавіші настільні ігри та різноманітні доповнення та аксесуари, які зроблять ігровий процес ще більш насиченим!

 • Час гри 30-60
 • Кількість гравців 2-7
 • Вік 13-18+
 • Мова Мовонезалежна
 • Сеттинг Середньовіччя
 • База Базова гра

Комплектация:

– 7 карточек чудес
– 7 карт чудес
– 49 карт Эпохи I
– 49 карт Эпохи II
– 50 карт Эпохи III
– 46 жетонов конфликта
– 24 монеты номиналом 3
– 46 монет номиналом 1
– 1 буклет для подсчета победных очков
– 1 книга правил
– 2 карты для “2-х игроков”

Summary

0

(0 Reviews)

Select a row below to filter reviews.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Write a review

Write your review

7 чудес (Seven wonders), укр

7 чудес (Seven wonders), укр

Гігантська статуя давньогрецького бога Геліоса колись прикрашала собою берега портового міста Родос. Якби не стародавні писання, в яких згадується легендарний Колос висотою в 36 метрів, ми б нізащо не повірили в існування такого чуда світла. До землетрусу монумент стояв над затокою, утворюючи ворота, а після руйнування родосці залишили статую лежати на землі, побоюючись гніву Геліоса.

Yes No
1 інших товарів в цій категорії: