Аксесуари для настольных игр Товарів у наявності: 133

Підкатегорії

 • Кубики
 • Органайзери
 • Протектори

  Часто відбувається так, що під час улюбленої гри хтось пролив на неї чай або ненавмисно відірвав шматочок карти. Для таких випадків передбачені деякі види захисту, які допомагають зберегти цілісність і унікальність, створену виробником.

  Протектори для настільних ігор - це окремий аксесуар гравця, що підкреслює його стиль і допомагає подовжити існування гральної карти. Вони бувають різних видів і якості, що істотно впливає на тривалість експлуатації захисту і її вартість. По суті, протектори для настільних ігор - це жорсткі і одночасно гнучкі оболонки з полімерного пластику з вирізом на короткій стороні. Саме в цей роз'єм і кладеться карта.

  Використовуючи протектори для настільних ігор, ви подовжуєте життя карткам, захищаєте їх від будь-яких механічних дефектів. На нашому сайті «Kilogames» навіть самий завзятий гравець зможе знайти будь-які види захисту для карткових ігор, які підходять саме йому. Розмір протекторів варіює від 41 мм до 120 мм. У нас можна замовити будь-яку необхідну кількість протекторів для настільних ігор за найдоступнішими цінами. Доставка товару здійснюється по всій території країни. Відправлення відбувається в день отримання замовлення.

 • Deck Box
 • Dice Tower
на сторінку
Показані 1 - 48 із 133 пунктів
Показані 1 - 48 із 133 пунктів