Серії ігор

Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Тераформування Марса

  Тераформування Марса (Terraforming Mars, Тераформирование Марса)

  Купити настільну гру «Терраформування Марса» в офіційному магазині видавництва Kilogames

  «Тераформування Марса» - це захоплююча економічна стратегія, розроблена для аматорів наукової фантастики та шанувальників космосу. У цій грі ти очолиш місію з перетворення безплідної поверхні Марса на життєздатне оточення, придатне для людського життя.

  В цій категорії представлені всі пов'язані з грою «Terraforming Mars» товари: основна гра, захоплюючі розширення, які додадуть нові можливості та виклики у ваш досвід гри, а також зручні планшети та промо-карти.

  На сторінках гри та доповнень ти також знайдеш усю потрібну інформацію: PDF правила «Тераформування Марса», відео відгуки, короткий огляд, рецензії коментарі гравців.

  Придбай «Тераформування Марса» за вигідною ціною безпосередньо від видавця і вирушай у захоплюючу подорож космосом. Стань справжнім архітектором Марса, створи атмосферу планети, її океани та ландшафти, щоб зробити її придатною для проживання людини.

   

  «Тераформування Марса» – з чого почати?

  Базова гра «Тераформування Марса» (TerraformingMars) - тільки разом із цією коробкою розпочнеться твоя фантастична подорож у космос.

  «Тераформування Марса. Еллада та Елізій» (TerraformingMars. Hellas & Elysium) – невелике доповнення до гри, що пропонує 2 нових поля.

  «Тераформування Марса. Початок» (TerraformingMars. Prelude) – розширення гри, що дозволяє зменшити загальний час партії завдяки новим стартовим умовам.

  «Тераформування Марса. Час Венери» (TerraformingMars. Venus Next) - доповнення, що дозволяє гравцям заглянути в атмосферу сусідньої Венери. А також розпочати створення умов для життя людини й там.

  «Тераформування Марса. Колонії» (TerraformingMars. Colonies) - доповнення, що розширює можливості гравців у будівництві колоній на місяцях та планетоїдах сонячної системи та дозволяє розпочати торгівлю між ними.

  «Тераформування Марсу. Криза» (Terraforming Mars. Turmoil) – п'яте доповнення до настільної гри, що додає до гри механіку політичних взаємодій між гравцями.

  Набір з 5 двошарових планшетів. Міцна конструкція із двох шарів якісного картону дозволяє фіксувати кубики на планшеті та не дає їм «втікати» з планшета під час партії.

  Набір із 6 промо-карт для гри «Тераформування Марса» - унікальні карти проєктів та корпорацій.

   

 • Root

  Root (Рут, Корни, Коріння)

  Купити настільну гру «Root» в офіційному магазині видавництва Kilogames

  «Root» - це захоплююча асиметрична настільна стратегія, в якій на тебе чекають інтриги, торгівля та битви між декількома унікальними фракціями. Це справді симулятор конфліктів, одягнений у привабливий одяг казкової історії та яскравого візуального стилю.

   

  В цій категорії представлені всі пов'язані з грою «Коріння» товари: головна гра та її розширення.

  На окремих сторінках гри та доповнення ти також знайдеш усю потрібну інформацію: PDF правила «Root», відео відгуки, короткий огляд, рецензії та коментарі гравців.

  Придбай якісну настільну гру «Root» за вигідною ціною безпосередньо від видавця та побий на першість у казковому лісі з іншими учасниками. Вибери кого ти очолиш цього разу: котів-завойовників, мародерів, птахів-аристократів, лісових повстанців чи ящірок-культистів. І приведи їх до перемоги у територіальних боях за казковий ліс.

   

  Настільна гра для справжніх геймерів «Коріння» та її компоненти

  «Root» - базова стратегія, без якої доповнення тобі не знадобляться. Усередині коробки знайдеться все, щоб взяти участь у конфлікті між тваринами у лісі для 2-4 гравців.

  «Root. Річкові народи» - доповнення, яке розширює можливості зіграти партію на 6 осіб. Розширення вводить 2 нові фракції до 4, а також дозволяє грати в соло версію за допомогою автоматичного гравця-бота.

 • Залізниця. Inc

  Залізниця (Railroad Ink, Дорожные сети)

  Купити настільну гру «Залізниця. Inc» в офіційному магазині видавництва Kilogames

   

  У настільній логічній грі «Залізниця. Inc» ти станеш справжнім майстром планування залізничної мережі. Створюй шляхи, розвивай інфраструктуру та змагайся за владу над залізничними маршрутами.

  Це чудова сімейна гра, в якій можна грати одному чи змагатися зі своїми друзями. Правила гри «Railroad Inc.» прості, зрозумілі та пояснюватися абсолютно будь-якій людині за 5 хвилин. Основна механіка гри – roll&write, тобто «кинь кубик та запиши». Тобі просто потрібно буде кидати кубики та малювати на планшеті шляхи.

   

  Версії гри «Залізниця. Inc»

  Існує кілька версій гри Залізниця. Inc», які можна придбати окремо одну від одної або складати разом, щоб збільшити кількість учасників. Одна коробка розрахована на 6 осіб, але якщо придбати дві гри Railroad Inc., то можна зіграти навіть компанією з 12 осіб.

  Кожна версія гри містить кубки та планшети для базової гри, а також кубики унікальних доповнень з окремими правилами.

  •  «Залізниця Inc. Блакить» (Railroad Inc Blue Edition) пропонує доповнити ландшафт перешкодами у вигляді озер та річок.
  • У «Залізниця Inc. Багрянець» (Railroad Inc Red Edition) тобі належить прокладати шляхи серед небезпечного гірського ландшафту з вулканами та метеоритним дощем.

   

  На сторінках гри ти знайдеш всю потрібну інформацію: PDF правила «Залізниця. Inc», відео, короткий огляд, рецензії коментарі гравців.

   

  Придбай якісну настільну гру «Залізниця. Inc» за вигідною ціною безпосередньо від видавця і знайди свою стратегію у створенні найкращих маршрутів.

  Настільна гра «Railroad Inc» чудово підходить для гри у колі друзів та сім'ї. Кожен хід – це новий виклик, і твоя здатність адаптуватися до обставин, що змінюються, буде ключем до успіху.

 • Уламки нескінченності

  Уламки нескінченності ( Shards of Infinity, Осколки вечности)

  Купити настільну гру «Уламки нескінченності» в офіційному магазині видавництва Kilogames

  «Уламки нескінченності» - це захоплююча карткова настільна гра в жанрі фентезі. Гра пропонує захоплюючий досвід для 2-4 гравців, де кожен гравець стає могутнім героєм, що прагне накопичити найбільше "уламків нескінченності" - дорогоцінних фрагментів сили.

  Гравці збирають колоди карт, що представляють унікальні здібності, персонажів та артефакти. Мета гри - завдати шкоди противникам і одночасно захищатися від їх атак. Карти дають можливість використовувати різноманітні здібності та тактики, дозволяючи гравцям будувати унікальні комбінації та розробляти свої стратегії.

   

  Колодобудівна карткова гра «Уламки нескінченності»

  В цій категорії представлені всі товари пов'язані з грою Shards of Infinity : основна гра та її розширення.

  • «Уламки нескінченності» (Shards of infinity) – базова гра для 2-4 гравців
  • «Уламки нескінченності. Релікти майбутнього» – доповнення, яке розширює запас карт, а також додає нові режими. У тому числі можливість зіграти в гру на самоті.
  • Промо-карти «Уламки нескінченності» – дві спеціальні карти, які додають нові можливості у гру.

  В описах гри та доповнення ти також знайдеш усю потрібну інформацію: PDF правила «Уламки нескінченності», відео відгуки, короткий огляд, рецензії та коментарі гравців.

  Придбай якісну настільну гру «Уламки нескінченності» за вигідною ціною безпосередньо від видавця та побудуй свою переможну тактику в карткових битвах.

 • Виноробство

  Виноробство. Настільна гра купити.

  Купити настільну гру «виноробство» в офіційному магазині видавництва Kilogames

  «Виноробство» - це чудова сімейна настільна стратегія, в якій ти очолиш виноробню у барвистій італійській Тоскані та поборотися за звання найкращого підприємця регіону з іншими учасниками.

  У тебе буде безліч способів обрати свій переможний шлях і створити прибуткову справу, вкладаючись у різні аспекти. У грі можна купувати та продавати земельні ділянки, культивувати різні види виноградних лоз, створювати прості та вишукані вина, покращувати приміщення домашнього винного заводу та зони дозрівання вин, відкривати дегустаційні зали та запрошувати відвідувачів.

  В цій категорії представлені всі пов'язані з грою «Виноробство» товари: головна гра та її розширення.

  На окремих сторінках гри та доповнення ти також знайдеш усю потрібну інформацію: PDF правила «Виноробство», відео відгуки, короткий огляд, рецензії та коментарі гравців.

  Придбай якісну настільну тематичну стратегію «Виноробство» за вигідною ціною безпосередньо від видавця та вирушай керувати своєю спадщиною до Тоскани!

   

  Настільна гра для справжніх фермерів «Виноробство» та її компоненти

  «Виноробство» (Viticulture) - базова гра, в яку можна зіграти як одному, так і на шістьох. Усередині коробки знайдеться все, щоб поринути у світ виноробства та з цікавістю провести час із друзями.

  «Тоскана» (Viticulture. Tuskany) - доповнення до гри, в якому знаходяться не одне, а цілих три різні розширення, що змінюють ігровий процес.

  Металеві монети для Виноробства (Viticulture Metal Lira Coins) – 72 монети виготовлені з металу і замінюють картонні жетони у грі. Вага, розмір та матеріал монет наближений до реальності. Це додає вагомий аспект до гри. Вони не розваляться через кілька років агресивних партій та їх завжди можна помити й привести до первозданного вигляду.