Розпродаж Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Настільні ігри

  Настільні ігри з'явилися і заслужили повагу і популярність по всьому світу вже досить давно. І на сьогоднішній день вони залишаються актуальними і користуються попитом, не дивлячись на комп'ютеризацію та перехід більшої частини розваг на дисплеї різних гаджетів. Крім всім відомих, класичних ігор типу Дженга, сучасні ігротеки поповнюються новими і цікавими різновидами або виходять перевидання і доповнення до старих, які здатні зібрати за великим столом дружну компанію і скрасити нудний дощовий вечір.

  Одна з найголовніших відмінностей «настолок» прийнято вважати те, що вони абсолютно не конфліктні, в них немає відкритого протистояння, тому всі турніри проходять в дружній і спокійній атмосфері здорового суперництва.

  Саме такі яскраві і незабутні враження від захоплюючих баталій дарує своїм покупцям наш інтернет-магазин «Kilogames» в Києві, пропонуючи широкий асортимент ексклюзивної продукції також і вітчизняного виробництва високої якості за демократичною вартістю. Наше видавництво займається розробкою, виготовленням і реалізацією кращих «настолок» і аксесуарів до них, створених з турботою про споживачів.

  Будь-яка настільна гра має відмінні параметри:

  · Спрямованість (конструктор, стратегія, інтелектуальні та ін.).

  · Час ігрової партії.

  · Вік і кількість гравців.

  Серед різноманіття варіантів, представлених в інтерактивному каталозі нашої компанії, обов'язково знайдеться той, який буде до душі саме вам і вашим близьким. Слід врахувати той факт, що більша частина нашої продукції унікальна і не має аналогів у всьому світі.

  Настільні ігри в Києві, як і в інших містах, купуються не тільки для тихих сімейних вечорів або веселих посиденьок з друзями. Дитячі варіанти оптово купуються для дошкільних закладів і центрів розвитку, дорослі - для розважальних закладів та тематичних гуртків.

  Якщо ви хочете настільні ігри купити, то правильним вибором стане звернення в нашу компанію. Доставка здійснюється нашою кур'єрською службою по Києву або компаніями-перевізниками по всій території України. Для зручності покупців наш інтернет-магазин приймає різні форми оплати і надає знижки, дізнатися про які можна у відповідному розділі.

  За всіх питаннях звертайтесь до нашими консультантами за вказаними номерами телефонів.

 • Аксесуари
 • Серії ігор
 • Warhammer